X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

İade Sözleşmesi

Anasayfaİade Sözleşmesi

1-) VDS/VPS/Web Hosting/Reseller hizmetlerinde 3 gün içerisinde müşterinin geri iade etme talebinde bulunabilir. İlgili hizmet kontrol edilip üründe bir kusur varsa yetkililer tarafından onaylanıp iadesi geçilir. 
2-) Hizmet iptali söz konusu olduğunda yöneticinin kontrolü sonrası ürün ve hizmetinde sorun bulunuyorsa iptali sağlanıp site üzerinde hesabına tutar kredi olarak eklenir.
3-) Geri iade kapsamına girecek kişilerin GokturkHost İnternet Hizmetleri yetkilileri tarafından bu iade için kabul edilmeleri.
4-) Geri iade kapsamına giren müşteriler kesilen %KDV tutarını ve kullanılan hizmet gününü, ödedikleri faturadan düşerek kalan ödemeyi alabilirler.
5-) Web sitesine eklenilen kredi tutarı kesinlikle iade edilemez, eklenilen kredi site içerisindeki paketler için fatura ödemesi yapabilir.
6-) Firma yetkilileri tarafından hizmet belirli bir nedenden dolayı durduruluyorsa/kapatılıyorsa ve ilgili hizmetin süresi mevcut ise kesinlikle kalan sürenin iadesi gerçekleştirilmeyecektir.
7-)  Vodafone ipv4 proxy hizmetlerimizde geri iade söz konusu değildir.
8-) Ekran kartIı sunucular, Dedicated paketleri ve ISP VDS paketlerinde veri merkezi tarafında tedarik edildiğinden geri iade söz konusu değildir.
9-) Mobil proxy kategorisindeki paketler geri iade söz konusu değildir. Alınan paketlere özel sim, cihaz ve internet paketi aktif etmekteyiz. Bu sebeple verilen siparişin iadesi mümkün değildir.
10-) Sunucuya satın alınan /24 ve /29 , /32 vb. ipv4 ve ipv6 adreslerinin iadesi söz konusu değildir.


Powered by WISECP
Top