X
X
X
X

About Us

HomepageAbout Us

GokturkHost İnternet Hizmetleri

2018 yılında kurulmuş bir firma olarak müşterisinin en iyi teknik alt yapılı internet hizmeti almasını kendisine vizyon haline getirmiş bir firmadır. GokturkHost internet hizmetleri konusunda misyonunu sağlam temeller üzerine oturtmuş ve Bursa DGN'de sunucularını barındırmaktadır. Firmanın vermiş olduğu internet hizmetleri birbirinden farklı pek çok sağlam sunucudan oluşur.

Hizmetlerimiz;

Firma bünyesinde müşterilere sunulan hizmet seçenekleri sadece internet ile kalmamakta hosting hizmetleri, domain satışı, VDS-VPS sunucu hizmetleri, İnstagram takipçi hizmetleri gibi konularda da firma üzerinden hizmet satın alımı yapılabilmektedir. Gerek alt yapı, gerek sosyal medya uygulamalarında firmanın teknik açıdan yeterli bir hizmet verdiği görülebilir.

 

GokturkHost şirketi olarak firma bünyesinde bulunan hizmetlerden bir tanesi İnstagram takipçi hizmetidir. Sosyal medya uygulamalarının revaçta olduğu günümüzde takipçi satın alımı yapmak ve gerçek kişilerden oluşan takipçilerin satın alımı oldukça önemlidir. Bir markanın tanıtımı bu takipçi sayısına ve etkileşime göre yapılmaktadır. Bu nedenle firmanın bu hizmeti tercih edilebilir.

 

Web sitesi almak isteyenler için alan adı satışı yani domain satışı yapan GokturkHost firması bu konuda da teknik bir alt yapı sistemi üzerinden destek almaktadır. Hizmetlerini müşteri memnuniyetini karşılayacak şekilde düzenlemiş olan firmanın domain satışları da sektör içerisindeki diğer firmalar ile kıyaslandığı zaman uygun fiyatlandırma üzerinden verilmekte ve müşteri sadakati sağlanmaktadır.

 

Kurumsal Bilgiler;

Firma Ünvanı : Gokturk Host İnternet Hizmetleri Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
Vergi Dairesi : BEYAZIT
Vergi Numarası : 4060611514


Powered by WISECP
Top