X
X
X
X

Personal Data and General Confidentiality Agreement

HomepagePersonal Data and General Confidentiality Agreement

1-) VDS/VPS/Web Hosting/Reseller hizmetlerinde 3 gün içerisinde müşterinin geri iade etme talebinde bulunabilir.Hizmetin 3 günü geçen iade talepleri göz ardı edilecektir.
2-) Hizmet iptali söz konusu olduğunda yöneticinin kontrolü sonrası ürün ve hizmetinde sorun bulunuyorsa iptali sağlanıp site üzerinde hesabına tutar kredi olarak eklenir.
3-) Geri iade kapsamına girecek kişilerin GokturkHost İnternet Hizmetleri yetkilileri tarafından bu iade için kabul edilmeleri.
4-) Geri iade kapsamına giren müşteriler kesilen %KDV tutarını ve kullanılan hizmet gününü, ödedikleri faturadan düşerek kalan ödemeyi alabilirler.
5-) Web sitesine eklenilen kredi tutarı kesinlikle iade edilemez, eklenilen kredi site içerisindeki paketler için fatura ödemesi yapabilir.
6-) Firma yetkilileri tarafından hizmet belirli bir nedenden dolayı durduruluyorsa/kapatılıyorsa ve ilgili hizmetin süresi mevcut ise kesinlikle kalan sürenin iadesi gerçekleştirilmeyecektir.
7-)  Vodafone ipv4 proxy hizmetlerimizde geri iade söz konusu değildir.
8-) iSP VDS paketlerinde geri iade söz konusu değildir.
9-) Mobil proxy kategorisindeki paketler geri iade söz konusu değildir. Alınan paketlere özel sim, cihaz ve internet paketi aktif etmekteyiz. Bu sebeple verilen siparişin iadesi mümkün değildir.


Powered by WISECP
Top